Teambuilding Ústeckého kraje 2024

běží od 26.3.2024 do 30.4.2024

😜 Naše srdce bijí pro lepší politiku a transparentní společnost, ale abychom mohli účinně pracovat jako jeden dobře naladěný orchestr, potřebujeme chvíle, kdy si sundáme formální obleky a dovolíme si být jenom lidmi, kolegy a přáteli.

🏴 Nadcházející teambuilding Pirátů Ústeckého kraje v krásném rezortu Tisá je přesně tou příležitostí. Od 19. do 21. dubna 2024 budeme nabírat novou energii, posilovat vztahy a učit se od sebe navzájem - a to vše formou deskových her, procházek a workshopů, které nás nejen spojí, ale i povzbudí k lepším výkonům v politické aréně.

🧸 Vaše darované prostředky nám umožní vytvořit tento prostor pro růst a obnovu. Přispět můžete na aktivní odpočinek, odborné školení nebo na přátelské setkání, které podnítí nové nápady a posílí naše řady před blížícími se volbami. Vaše podpora dává našemu týmu sílu být více než jen politickou stranou - stáváme se komunitou s jednotným cílem a sdílenou vizí.

✌️ Pojďme společně ukázat, že i politika může být zábavná a že týmový duch a soudržnost jdou ruku v ruce s naší vášní pro lepší zítřky.

🫴 Vaše podpora je klíčem k tomu, aby náš teambuilding byl nejen plodný, ale i nezapomenutelný. Všichni za jednoho - jedna za všechny!

Daruj na projekt

Vybráno 18 000 Kč z 30 000 Kč

Částka