Náš tým

Michal Zachar

Koordinátor fundraisingu - michal.zachar@pirati.cz

Narodil jsem se v roce 1966 v Hořicích v Podkrkonoší. Od sedmé třídy ZŠ žiju v Praze. Zde jsem chodil také vystudoval Akademické gymnázium. Dlouhodobě se věnuji komunikaci, lektorské činnosti a koučování. Prahu mám za druhý domov. Piráti jsou pro mě stranou, která naplňuje mé osobní ideály svobody, autenticity a spolupráce. Zajímá mě neverbální komunikace systému 3AXIS®; výuka soft skills; specializuji se na poradenství využití osobní autenticity - pro seberozvoj osobnosti.


Helena Vondráková

Koordinátor péče o dárce - helena.vondrakova@pirati.cz

Narodila jsem se v roce 1982 ve Zlíně, ale později jsem našla svůj domov na severu Čech, v malé obci jménem Pulečný. Po absolvování studia dějin umění v Olomouci jsem se však rozhodla jít jiným směrem a začala pracovat v technologických firmách na různých pozicích. Během svých studijních pobytů jsem si zamilovala lusofonní země, což mě inspirovalo k vytvoření vlastního e-shopu s názvem www.mojebrazilie.cz. Vedle toho také působím jako koučka a ve svém volném čase se zapojuji do komunální politiky, abych přispěla k vytváření moderní a otevřené obce.


Michaela Moricová

Koordinátor péče o dárce - michaela.moricova@pirati.cz

Narodila jsem se v roce 1994 ve Frýdku-Místku, kde žiji doteď. Vystudovala jsem Anglickou filologii v Ostravě, dlouhodobě se však věnuji novinařině v oblasti dostihového sportu. Psala jsem a píši pro několik českých i zahraničních webů, kupříkladu Tipařův Palec či Past The Wire, a také spolupracuji s Pardubickým závodištěm. Ve volném čase čtu a píšu knihy, hraju PC hry, zejména RollerCoaster Tycoon 1+2, a dále sleduju dostihy i politiku na komunální, celostátní i světové scéně.


👉 Pokud byste s námi chtěli spolupracovat v oblasti fundraisingu napište nám na 📧 e-mail: fundraising@pirati.cz