Náš tým

Podpořte Piráty a jejich vizi pro Česko!

Náš fundraisingový tým se stará o to, aby Pirátská strana mohla i nadále bojovat za bezpečný, transparentní a spravedlivý stát.

Naše fundraisingová mise: Získat finanční prostředky pro Pirátskou stranu a podpořit tak naše aktivity zaměřené na efektivní a inovativní řízení státu pro dobro všech jeho občanů.

Seznamte se s našimi kolegy:

  • Petra: Zaměřuje se na firemní a velké dárce.
  • Michal: Zajišťuje administrativu projektu a spravuje databázi dárců.
  • Helena a Michaela: Jsou kontaktními osobami týmu a komunikují s dárci telefonicky a e-mailem.

Chcete se zapojit? Navštivte https://wiki.pirati.cz/fo/fundraising/navod a dozvíte se více o možnostech podpory.

Chcete nás kontaktovat? Napište nám na 📧 e-mail: fundraising@pirati.cz


Petra Lepková Melingerová

Koordinátor fundraisingu - petra.melingerova@pirati.cz

Narodila jsem se v Nymburce a s rodinou jsem zakotvili v Lysé nad Labem. Dlouhodobě se věnuji psaní metodik na různá témata. Kromě vzdělávání spolupracuji také na podpoře ohrožených dětí, důslednější ochraně práv zvířat a realizacích adaptačních opatření ve městech.

Přes 7 let se věnuji firemnímu a individuálnímu fundraisingu a budování komunit. Fundraising vnímám jako obrovskou příležitost pro růst a profesionalizaci všech organizací. Piráty považuji za stranu odvážných lidí, kteří mají velký potenciál a mohou společnosti přinést mnoho zajímavých a pozitivních změn.


Michaela Moricová

Koordinátor fundraisingu - michaela.moricova@pirati.cz

Narodila jsem se v roce 1994 ve Frýdku-Místku, kde žiji doteď. Vystudovala jsem Anglickou filologii v Ostravě, dlouhodobě se však věnuji novinařině v oblasti dostihového sportu. Psala jsem a píši pro několik českých i zahraničních webů, kupříkladu Tipařův Palec či Past The Wire, a také spolupracuji s Pardubickým závodištěm.

Ve volném čase čtu a píšu knihy, hraju PC hry, zejména RollerCoaster Tycoon 1+2, a dále sleduju dostihy i politiku na komunální, celostátní i světové scéně. Zajímám se dále o rovné šance, ženskou tématiku a lidská práva.


Helena Vondráková

Koordinátor fundraisingu - helena.vondrakova@pirati.cz

Narodila jsem se v roce 1982 ve Zlíně, ale později jsem našla svůj domov na severu Čech, v malé obci jménem Pulečný. Po absolvování studia dějin umění v Olomouci jsem se však rozhodla jít jiným směrem a začala pracovat v technologických firmách na různých pozicích.

Během svých studijních pobytů jsem si zamilovala lusofonní země, což mě inspirovalo k vytvoření vlastního e-shopu s názvem www.mojebrazilie.cz. Vedle toho také působím jako koučka a ve svém volném čase se zapojuji do komunální politiky, abych přispěla k vytváření moderní a otevřené obce.


Michal Zachar

Koordinátor fundraisingu - michal.zachar@pirati.cz

Narodil jsem se v roce 1966 v Hořicích v Podkrkonoší. Od sedmé třídy ZŠ žiju v Praze. Zde jsem chodil také vystudoval Akademické gymnázium s pedagogickým zaměřením. Dlouhodobě se věnuji komunikaci, lektorské činnosti a koučování. Prahu mám za druhý domov.

Piráti jsou pro mě stranou, která naplňuje mé osobní ideály svobody, autenticity a spolupráce. Zajímá mě neverbální komunikace systému 3AXIS®; výuka soft skills; specializuji se na mentoring a poradenství s využitím osobní autenticity - pro seberozvoj osobnosti.