Modřanský SWAP Pirátů Prahy 12

běží od 15.2.2024 do 31.12.2025

Nový projekt
swap modrany foto 3
swap modrany foto 5
swap modrany foto 2
swap modrany foto 1

Pomozte nám rozšířit projekt SWAP oblečení a drobných věcí, který v Praze 12 na Sofijském náměstí už "vySWAPoval" přes jednu tunu oblečení! Tímto jedinečným způsobem přispíváme ke snižování uhlíkové stopy a podporujeme udržitelnou módu ve městě.

👉 S vaší podporou chceme zlepšit zázemí a zvýšit frekvenci našich SWAPů, abychom mohli pokračovat v naší misi až do roku 2025. Váš příspěvek nám umožní pořídit potřebné vybavení pro zázemí akcí, jako skládací židličky a stojany a poskytnout lepší služby našim návštěvníkům.

Projekt není jen o výměně oblečení, je to pro nás o budování komunity, která se stará o planetu a podporuje vzájemnou pomoc. Přidejte se k nám v tomto úsilí a buďte součástí pozitivní změny.

🪙 Jak můžete pomoci? Vaše finanční podpora je klíčová. Každý příspěvek nám pomůže udělat SWAPy častějšími a přístupnějšími pro všechny. Společně můžeme udělat velký rozdíl! Stačí se zde přidat k našim dárcům.

👁️ Sledujte naše aktivity. Zůstaňte s námi v kontaktu a sledujte, jak váš příspěvek pomáhá, na našich sociálních sítích či webu. Pravidelně vás tam budeme informovat o novinkách a úspěších projektu.

Děkujeme za vaši podporu!

Daruj na projekt

Vybráno 350 Kč z 50 000 Kč

Částka