Vzdělávání, spolupráce a pospolitost - Pirátský kemp 2024

běží od 1.1.2024 do 31.12.2024

Nový projekt
lpk2023 - foto 5
lpk2023 - foto 4
lpk2023 - foto 3
lpk2023 - foto 2

Pojďme spolu strávit prázdninový týden v přírodě, plný zábavy, odpočinku, her, vzájemného poznávání a propojování, vzdělávání a neformální diskuze o společných tématech.

Kemp je určený pro všechny členy a příznivce strany. Nejste příznivci a chtěli byste jimi být? Stačí se NALODIT.

Termín konání: 6. - 13.7.2024 a místo konání: rekreační středisko Chaty Ratmírov. Je to krásný a osvědčený kemp u rybníka, mezi lesy, s hospodou a restaurací (výčep 🍺 🍷 🍹).

Pirátský letní kemp nabízí pestrou škálu vzdělávacích a týmových aktivit jak pro Pirátky a Piráty, tak pro jejich rodiny. Nabízí rozvoj kompetencí, soft-skills či týmové spolupráce a to jak pro děti, tak pro dospělé.

Cílem kempu je propojit pirátské myšlenky, volnočasové aktivity a čas strávený s rodinou. Veškeré informace a přihlášky najdete zde.

A tak spolu s organizačním týmem dáváme dohromady pestrý program pro:

1) dospělé, kteří se chtějí vzdělávat,
2) dospělé, kteří si chtějí odpočinout,
3) starší děti a
4) mladší děti.

Tyto programy poběží paralelně a co si zvolíte bude čistě na vás a vaší náladě. Kemp je určen pro rodiče, děti, ale i pro dospělé bez dětí. Účast na programu je samozřejmě dobrovolná.

Vaše příspěvky nám pomohou zajistit bohatý program plný aktivit, vzdělávacích workshopů, sportovních her a dalších zajímavých akcí jak pro dospělé, tak pro děti.

Daruj vzdělávání, spolupráci a pospolitost. Děkujeme 💞

Daruj na projekt

Vybráno 0 Kč z 200 000 Kč

Částka