Posílíme Pirátskou administrativu

běží od 6.9.2023 do 31.12.2024

Pomáhejme Pirátům a jejich administrativnímu odboru.

Dobrovolníci v administrativním odboru jsou nezbytnou součástí našeho týmu. Bez nich bychom nemohli fungovat tak, jak fungujeme. Tento tým se stará o to, aby naše strana fungovala jako otevřená platforma pro všechny, kteří chtějí přispět ke změně.

Váš dar nám pomůže udržet administrativní odbor v chodu a umožní nám i nadále plnit naše cíle. Přispějte dnes a podpořte tak práci našich dobrovolníků.

➡️ Proč darovat?

  • Pomáháte Pirátům dosahovat jejich cílů.
  • Podporujete práci dobrovolníků, kteří se věnují politice, lidským právům a posunu společnosti.
  • Přispíváte k rozvoji demokracie, svobody a otevřenosti.

➡️ Jak darovat? Zadejte požadovanou částku. Dokončete platbu.

Tento projekt je otevřen na cílovou částku, ale můžete nám darovat kdykoli během roku. Budeme rádi za každý váš příspěvek, ať už jednorázový nebo pravidelný.

🫂 Dary poslouží zejména k rozvoji dobrovolnických aktivit, jako jsou teambuildingy, školení a další akce. Váš dar nám pomůže zajistit lepší program, prostory a zázemí, včetně občerstvení pro dobrovolníky (§ 5 b) PraH).

Na konci každého roku vyhodnotíme, jak jsme využili vaše dary a co jsme díky nim dokázali a připravíme pro vás zprávu o naší práci.

✌️ Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu. Společně můžeme změnit politiku k lepšímu.

Ve vašem daru je síla, která pomáhá Pirátům nejen finančně, ale také motivuje nové dobrovolníky k zapojení. Společně budujeme komunitu, kde každý příspěvek znamená krok k lepší politice. Kdo se chcete zapojit, pište zde: vojtech.pikal@pirati.cz


📓 Potřebujete praktický a stylový organizér pro své zápisky a myšlenky? Podpořte Pirátskou stranu nákupem v našem pirátském obchodě a přispějte tak i na podporu našich aktivit. Získáte užitečný produkt a zároveň pomůžete prosazovat naše hodnoty.

Daruj na projekt

Vybráno 3 400 Kč z 20 000 Kč

Částka