Oživme srdce našeho Senátu!

běží od 9.5.2024 do 31.10.2024

Nový projekt

MUDr. Miroslav Jiránek, zkušený pediatr a dětský kardiolog, kandiduje na senátora za volební obvod č. 29. Jeho bohaté zkušenosti v oblasti zdravotnictví a dlouhodobé angažmá ve veřejném životě představují pevný základ pro oživení liberálních hodnot v Senátu.

🤝 Proč podpořit Miroslava Jiránka?

  • Miroslav Jiránek se dlouhá léta věnuje zlepšování podmínek ve zdravotnictví, a to jak v pozici lékaře, tak i ředitele nemocnice v Litoměřicích.
  • Pracuje jako dětský lékař a také se stará o klienty Domova sociální péče Skalice.
  • Jako předseda Komise životního prostředí a zastupitel města Litoměřice se zasazuje o udržitelný rozvoj a vyšší kvalitu života v regionu.

👉 Pro práci v Senátu má tyto priority:

  • Zlepšení zdravotní péče a dostupnosti služeb: Miroslav Jiránek nabízí osvědčené zkušenosti z působení ve zdravotnictví, které zná z první ruky.
  • Ochrana životního prostředí: Miroslav Jiránek chce využít své funkce senátora ke zlepšení ekologické situace a podpoře udržitelných projektů ve volebním obvodu, což zahrnuje řešení problematiky odpadů a vody.
  • Podpora místní ekonomiky a inovací: Miroslav Jiránek zná podnikatelské prostředí v regionu, chce ho zlepšit a přivést nové technologie s cílem vytvoření nových pracovních míst.

🪙 Jak můžete pomoci k jeho zvolení?

Vaše finanční příspěvky umožní Miroslavu Jiránkovi efektivně vést kampaň. Každý dar, ať malý nebo velký, je klíčový pro úspěch této kampaně, kterou děláme srdcem!

Společně můžeme ovlivnit budoucnost našeho kraje. Připojte se k nám a podpořte Miroslava Jiránka v senátních volbách, aby mohl poskytnout své zkušenosti a nové nápady na půdě Senátu!

🖤 Oživme společně srdce našeho Senátu!

Daruj na kampaň

Vybráno 1 200 Kč z 150 000 Kč

Částka