Daruj Pirátům Plzeňského kraje

👩‍💻 V Plzeňském kraji bojujeme za transparentní politiku, ve které mají občané skutečný vliv na rozhodování. Naše Pirátská strana vznikla právě z tohoto přesvědčení - politika by měla být službou pro veřejnost, a ne pro několik oligarchů či kmotrů. Věříme, že společně s občany dokážeme, že obce a kraje nejsou „jejich“ firma, ale společenství nás všech.

👁️‍🗨️ Proto zapojujeme občany do rozhodovacích procesů a otevíráme politiku lidem, například plzeňským návrhem klikacího rozpočtu. V Plzeňském kraji se nám podařilo rozběhnout městskou nemocnici v Sušici, která byla ve stádiu klinické smrti. Pracujeme také na obnově bývalých městských lázní v Plzni a bojujeme za levnější vodu v okrese Plzeň - sever. Věříme, že naše práce přinese další pozitivní změny pro obyvatele kraje.

👍 Chceme zlepšit důvěru v politiku a politiky a naplňovat náš program, který otevírá prostor kvalitní správě věcí veřejných v 21. století. Pokud sdílíte naše přesvědčení, podpořte nás a vydejte se s námi na společnou cestu za lepším Plzeňským krajem! Vaše příspěvky nám umožní bojovat za transparentní a spravedlivou politiku.

Darujte Pirátům v Plzeňském kraji a pomozte nám posunout politiku směrem k lidem.

Děkujeme Vám za vaše dary!

Podpoř kraj

Typ příspěvku
Částka