Festival nad Hladinou - Ostrava

🌊🎸 S radostí oznamujeme, že náš nedávný festival plný hudby, inspirace a dobrého jídla, který se konal 2.9.2023 v malebné lokalitě Malá Kodaň vedle klubu Dock byl úspěšný a plodný.

Přestože jsme za 14 dní vybrali 3 466 Kč, což není tolik, kolik jsme si původně představovali, cítíme však velkou vděčnost a ocenění za každý dar, který nám pomohl uspořádat tuto nezapomenutelnou událost. Každý příspěvek měl svůj význam a byl pro nás důležitý.

Festival nad hladinou řeky Ostravice přinesl čtyři působivé koncerty z různých hudebních žánrů a čtyři inspirativní přednášky, které otevřely diskusi na téma zelených měst, udržitelnosti, cirkulární módy, práv LGBT+ komunity a problematiky domácího násilí. Tyto akce nejen že obohatily naše návštěvníky, ale také pomohly šířit důležité myšlenky a podpořit pozitivní změny v naší společnosti.

Jsme hrdí a vděční za podporu naší komunity, která se projevila jak finančními příspěvky, tak aktivní účastí na akci. Díky vaší pomoci jsme mohli vytvořit prostor pro sdílení, učení a oslavu, který byl pro mnohé z nás nezapomenutelným zážitkem.

Těšíme se na další podobné akce v budoucnosti a doufáme, že nás opět podpoříte svou přítomností i příspěvky. Vaše podpora je pro nás neocenitelná a umožňuje nám pořádat akce, které mají smysl a přinášejí radost.

Děkujeme vám všem, kteří jste se podíleli na úspěchu tohoto festivalu. Společně jsme dokázali, že i malé příspěvky mohou mít velký význam.

S úctou,

Tým organizátorů akce "Festival Nad hladinou"