Podpořme ukrajinské ženy v Moravských Budějovicích

běží od 9.8.2023 do 31.5.2024

200080 - podpořme ukrajinské ženy v Moravských Budějovicích 8
200080 - podporme ukrajinské ženy v moravských budějovicích 6
200080 - Podpořme ukrajinské ženy v Moravských Budějovicích 5
200080 - podporme ukrajinské ženy v moravských budějovicích 4
200080 - podporme ukrajinské ženy v moravských budějovicích 5
200080 - podporme ukrajinské ženy v moravských budějovicích 9
200080 - podporme ukrajinské ženy v moravských budějovicích 10
ukrajina pomoc darovat podpora

👩‍👧‍👦 V Moravských Budějovicích a okolí žije komunita ukrajinských žen, které se chtějí zapojit do našeho společenství a najít si uplatnění v oblastech, které je baví a naplňují. V Pirátské straně máme projekt, který jim v tom pomáhá. A potřebujeme vaši pomoc!

👍 Tento projekt je iniciativou jednoho z našich členů - Jaroslava Vysokého (MS Třebíčsko), který se dobrovolnicky věnuje podpoře těchto žen a jejich rodin. Již více než rok jim několik dobrovolníků zajišťuje výuku českého jazyka, rekvalifikace, podnikatelské poradenství a pomáhá i v péči o děti. Díky tomu se tyto ženy cítí více sebevědomé, samostatné a spokojené.

🫴 Naše úsilí je zaměřeno na poskytování podpory především třem maminkám, které se rozhodly začít podnikat v oboru masáží. Pomáháme jim s dokončením rekvalifikačního kurzu a vybavením jejich prostor. Nezapomínáme ani na další dvě ženy, které se snaží najít uplatnění jako asistentky ve školách. Věříme, že s dostatečnou podporou a výukou českého jazyka budou mít větší šanci na úspěch.

🤝 Tyto ženy mají společné to, že se chtějí zapojit do našeho společenství a přispět k němu svými dovednostmi a schopnostmi. Jejich snaha je obdivuhodná a inspirativní. Bohužel, čelí mnoha problémům a překážkám, které jim brání v dosažení jejich cílů.

🙏 Jedním z problémů je nedostatek finančních prostředků na zaplacení nákladů spojených s jejich aktivitami. My v Pirátské straně věříme, že každý z nás může přispět k lepšímu zítřku těchto rodin.

A proto se obracíme na vás s žádostí o pomoc. Sháníme dobrovolníky, kteří by se zapojili do našich aktivit pro tuto komunitu, a potřebujeme i finanční prostředky na zaplacení nákladů spojených s projektem. Proto jsme založili tuto sbírku. Každý příspěvek se počítá!

Pokud se chcete zapojit do této skvělé iniciativy jako dobrovolník, pište ✍️ zde. Darování jakékoliv částky můžete učinit přímo zde na stránce.

Společně ukážeme, že pirátská síla solidarity a spolupráce může změnit svět k lepšímu❣️

Daruj na projekt

Vybráno 17 500 Kč z 38 500 Kč

Částka