Daruj pražským Pirátům

✌️ Praha je pro Piráty výjimečným místem - tady jsme poprvé získali důvěru voličů, své první zastupitele na Magistrátu a časem i pirátského primátora. A svou příležitost jsme přetavili ve skvělé věci. Díky naší práci se Praha mění k lepšímu a my chceme pokračovat v našem úsilí z předchozích let. S vaší pomocí můžeme udělat ještě více!

🚇 Naše práce se dotkla všech oblastí života, např. jsme zahájili stavbu metra D, první nové linky po 40 letech. V 2022 se stavěl rekordní počet 9.700 nových bytů. Neustále prodlužujeme tramvajové trati. Otevřeli jsme rekordní množství nových P+R parkovišť a provádíme důležité rekonstrukce mostů, bez kterých by spadly další. Navíc stavíme i přemostění zcela nová.

🌳 Plán na výsadbu milionu nových stromů v Praze plníme přesně tak, jak jsme slíbili.

Taky jsme se nadobro vrátili z Číny a naši rovnou páteř nevyměnili za pandu, metropoli pomalu očišťujeme od nánosů devadesátek a otěže veřejné kontroly vracíme zpět do rukou občanů.

Staňte se součástí naší otevřené strany a přispějte svým dílem k lepší Praze pro nás všechny. Vaše příspěvky jsou pro nás velkou podporou a umožňují nám dále pracovat na změnách, které mají budoucnost. Máme odvahu řídit Prahu správně!

Děkujeme za vaše dary!

Podpoř kraj

Typ příspěvku
Částka