Daruj Pirátům Moravskoslezského kraje

👍 Moravskoslezský kraj je krajem s bohatou historií a kulturou, který se nachází na pomezí Moravy a Slezska. Je třetím nejlidnatějším regionem v České republice a má silnou průmyslovou tradici a přírodní krásy, a s tím i související potenciál do budoucna.

Nejen proto Piráti v Moravskoslezském kraji podporují udržitelný rozvoj, obnovitelné zdroje energie, snižování znečištění ovzduší, zlepšení dopravní infrastruktury, transparentnost, sociální politiku, vzdělávání a otevřenost úřadů a institucí.

🗣️ Aktivně působíme na území celého kraje, ať už ve vedení měst a obcí nebo v opozici. Své voličstvo zastupujeme v Ostravě, Bílovci, Krmelíně, Novém Jičíně, Hlučíně a Frenštátě pod Radhoštěm.

👉 Přidejte se k nám a pomozte nám z Moravskoslezského kraje vybudovat místo, kde se dobře žije! Vaše příspěvky nám umožní pokračovat v naší práci jak pro obyvatelstvo tohoto kraje, tak i celé České republiky. Máte zájem spolupracovat s Piráty nebo se o nás chcete dozvědět více?

📞 Kontaktujte koordinátorku Moravskoslezského kraje Hanku Pavlíčkovou nebo nás navštivte v Ostravském pirátském centru (OPiCe), které je sídlem Pirátů pro celý Moravskoslezský kraj. A pokud nás chcete poznat osobně, vyberte si v kalendáři akci a přijďte rovnou mezi nás do OPiCe!

Děkujeme vám za vaše dary!

Podpoř kraj

Typ příspěvku
Částka