Daruj Pirátům Karlovarského kraje

🥰 Možná jste chtěli někdy změnit svět k lepšímu. Aby se nám všem žilo lépe. Trochu obtížný úkol, že? Co začít něčím menším. Zlepšit své okolí, místo, kde bydlíte. Zasadit se, aby náš kraj byl příjemným místem. Někdy stačí jen málo. Zapojit se lze různými způsoby. Pokud má být politika službou veřejnosti, neobejde se bez vás. A pokud mají být strany nebo hnutí skutečně nezávislé na penězích kmotrů či uhlobaronů, nepůjde to bez vašeho přičinění.

Pirátská strana vznikla zezdola. Založili ji lidé, kteří cítili, že 21. století potřebuje jiné pojetí politiky. Každý člen může ovlivnit směřování strany, podílet se na vedení, volit si své zástupce. Transparentně zveřejňujeme naši činnost, lze dohledat faktury, platby, schůzky. A tohle všechno chceme převést do všech pater české politiky. Stát, kraj nebo obec nejsou firmami pár oligarchů. My máme právo vědět co, kdo a proč dělá s našimi penězi a kam nás chce vést. .

mariánske lázně pirati karlovarsky kraj

⛲ V Karlovarském kraji jsme úspěšní. Máme jedenáct komunálních zastupitelů a zastoupení v radě kraje. Naši zástupci výrazně dopomohli k uzavření nominace lázeňských měst do UNESCO. Povedlo se nám obnovit Institut lázeňství a balneologie. Připravujeme digitální mapu kraje a spustili jsme systém pro přijímání dotačních žádostí online.

Oživujeme veřejné prostory a umožňujeme občanům se zapojovat do veřejného dění. V místech, kde jsme v opozici, hlídáme a upozorňujeme na nepravosti.

👉 Naše cíle jsou jasné. Chceme zlepšit důvěru v politiku a politiky a naplňovat náš program. Jedině společně můžeme dosáhnout našich cílů a zlepšit naši krajinu. Pokud sdílíte naše hodnoty a cíle, podpořte nás! Jen s vámi můžeme realizovat naše plány pro lepší společnou budoucnost Karlovarského kraje!

Děkujeme vám za vaše dary!

Podpoř kraj

Typ příspěvku
Částka