Daruj Pirátům Jihomoravského kraje

🎭 Jihomoravský kraj je místo, kde se snoubí inovace s tradicí, střetávají se různé kultury a národnosti a nalezneme zde evropsky významné památky a unikátní přírodu. To vše přispívá k jedinečnému rázu našeho rozmanitého kraje, který každého vítá s otevřenou náručí. Z jižní Moravy, konkrétně Brna, navíc pochází otec zakladatel České pirátské strany Jiří Kadeřávek.

👨‍💻 Za dobu našeho působení jsme realizovali a podpořili mnoho významných projektů. Vytvořili jsme vůbec první participativní rozpočet v České republice. Zahájili vybudování Janáčkova kulturního centra v Brně. Podpořili širokou škálu kulturních událostí a vytvořili Plug & play, pro snadnější organizaci menších akcí. Aktivně bojujeme proti korupci a privatizaci městského majetku.

📊 Jihomoravský kraj aktivně přetváříme na technologický a inovativní hub střední Evropy. Podporujeme adaptaci obcí na dopady klimatických změn, abychom co nejvíce zachovali současnou jihomoravskou přírodu a krajinu. Transformujeme a humanizujeme sociální služby, podporujeme rodiny. A v neposlední řadě navazujeme vztahy s dalšími zahraničními demokratickými regiony.

S vaší pomocí můžeme udělat ještě více!

Podpoř kraj

Typ příspěvku
Částka