Děkujeme za váš dar

Děkujeme za podporu!

Díky vám můžeme společně budovat bezpečnější, spravedlivější a svobodnější Česko.

💰 Vaše příspěvky podporují transparentnost státu, udržitelnost, kvalitu života pro všechny a ochranu práv menšin. Zajímá vás naše práce?

Podívejte se na resortní kampaně, sledujte aktivity našich ministrů a zůstaňte informovaní prostřednictvím newsletteru.

📈 Využíváme odbornost pro rozvoj společnosti. Zajímá vás činnost resortních týmů? >>> Zde mají své kampaně! Budeme rádi, když je podpoříte.

Nebo si znovu prohlédněte ostatní pirátské kampaně, které právě běží >>> Tady!


  • Chcete mít přehled, na čem právě pracuje vicepremiér Ivan Bartoš? Co třeba chystá s digitalizací? Sledujte jej i na síti X!
  • Pilně pracuje také ministr pro legislativu Michal Šalomoun a ministr zahraničí Jan Lipavský pravidelně informuje nejen o svých cestách.
  • Jakub Michálek - právník prosazující spravedlivý, funkční a otevřený stát a předseda klubu Pirátů v Poslanecké sněmovně Parlamentu komentuje svou činnost na svém blogu.
  • A pokud Vás zajímá nejen sociální a rodinná politika, podívejte se na pravidelné komentáře místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Olgy Richterové na jejím blogu.
  • Klára Kocmanová - pirátská poslankyně a 1. místopředsedkyně strany. Ve sněmovně řeší lidská práva, sexualizované násilí, témata životního prostředí a ochrany klimatu a zvířat.

Chcete se zapojit aktivně? Staňte se členem, pomáhejte s kampaněmi nebo sdílejte naše myšlenky. Jsme rádi, že vám záleží na budoucnosti Česka a na našich tématech.

👉 Chcete se s námi podílet na jejich prosazování? Přidejte se k nám! ⚓

Sdílejte, že nás podporujete, protože tak rozšíříme informaci o tomto způsobu podpory a oslovíme více lidí, kteří chtějí pomoci s dosažením společných cílů.

Díky, že vám záleží na budoucnosti naší země! Společně měníme Česko k lepšímu!

Díky! Vaši Piráti 🏴