Tahejte za nitky

Společně to změníme!

Krajské a senátní volby jsou úspěšně za námi, právě díky Vaší podpoře jsme v nich dosáhli skvělých výsledků. Za to Vám ještě jednou děkujeme! Tím naše práce ovšem zdaleka nekončí, naopak začíná. Buďte u toho s námi.

Pojďte s námi nastartovat změny naší zemi.

  1. Ukažme, že k ovlivňování veřejného dění nemusím být žádný kmotr, šedá eminence v pozadí ani oligarcha, co si kupuje média.
  2. Ovlivňovat zákony a veřejné dění jde transparentně a jednoduše. Tím, že podpoříte expertní týmy, které vypracují kvalitní zákony zastupující Vaše zájmy.
  3. Když se lidé spojí a každý přispěje, jsme schopni porazit oligarchy s bezednými marketingovými rozpočty nebo nečitelné skupiny v pozadí, kteří nezastupují veřejný zájem.

50096631802_8b43ed5a0a_c.jpg

Prosazujeme:

Kontrolu moci a mocných – politikům musí být vidět pod ruce. Občan má právo vědět, jak hospodaří jím volení zástupci s veřejnými penězi vybranými z daní nás všech. Hájíme registr smluv. Prosazujeme osobní odpovědnost a odvolatelnost politiků.

Zjednodušení státu pomocí technologií – všechny úřady mají být kompletně dostupné online. Zavedeme daňovou správu s přátelským helpdeskem a call centrem jako v bance. Daně a odvody se mají platit na jediném místě. Obíhat mají data, ne lidé po úřadech.

Ochranu občanů před šikanou – živnostníci a e-shopy jsou pronásledováni státem, zatímco ročně z Česka plynou stovky miliard do daňových rájů. Dlužníci s více exekucemi čelí bezvýchodné situaci, když jejich dluhy narůstají díky poplatkům za každou exekuci zvlášť.

Obranu svobody – prosazujeme svobodný přístup občanů k informacím i svobodu projevu a právo na soukromí. Podporujeme demokracii a zapojení lidí do rozhodování. Bojujeme proti cenzuře, omezování svobody a potlačování lidských práv. Více svobody, méně buzerace!

49515746112_911a63df6e_o.jpg

Chceme umožnit veřejnosti podílet se na veřejném dění nejen svým hlasem ve volbách, ale i finanční podporou, která nám umožní věnovat se systematicky a dlouhodobě zásadním změnám v naší společnosti.

Vaším darem podpoříme studie a analýzy, abychom přinášeli řešení, která jsou podložena nezávislými odborníky.

Více informací k pirátskému programu

Více informací o naší práci

Podpoř piráty

Typ příspěvku
Částka