Pirátský letní kemp

běží od 1.1.2023 do 31.12.2023

piratsky letni kemp 5
piratsky letni kemp 3
piratsky letni kemp 7
piratsky letni kemp 8

Přispějte na revoluční teambuildingovou akci pro piráty, pirátky a jejich rodiny, plnou her, vzdělávání, spolupráce, sportu a vzájemného obohacování. Vaše podpora pomůže zkvalitnit program pro děti i dospělé a poskytne větší přínos všem účastníkům. Spojená a spolupracující strana je stejně důležitá jako propojená a spolupracující společnost.

Právě sen uskutečnil již ČTVRTÝ ročník Pirátského letního kempu pro děti i dospělé, který se konal 15.-22.7.2023 v rekreačním středisku Chaty Ratmírov, na prahu České Kanady v Jihočeském kraji.

Je to krásný a osvědčený kemp u rybníka, mezi lesy, s hospodou a restaurací (pivní výčep dostupný během dne i noci, ólalá!)

Proběhl pestrý program pro 1) dospělé, kteří se chtějí vzdělávat, 2) dospělé, kteří si chtějí odpočinout, 3) starší děti a 4) mladší děti.

To vše proběhlo paralelně a co si zvolil bylo čistě na něm a jeho náladě. Kemp je pro rodiče, děti, ale i pro dospělé bez dětí. Účast na programu byla samozřejmě dobrovolná.

Na dopoledne jsme měli najaté osvědčené profesionální oddílové vedoucí, kteří zajistí program pro děti, aby rodiče měli čas jen pro sebe. Děti byly rozděleny do tří skupin podle věku a měli na míru ušité aktivity odpovídající jejich stáří.

Web akce, kde se dozvíte další podrobnosti: https://poevent.pirati.cz

Těšíme se na PÁTÝ ročník 2024, na jehož přípravě již usilovně pracujeme. Potěší nás každá podpora.

Děkujeme vám!

Tento projekt je otevřen na cílovou částku, ale můžete nám darovat kdykoli během roku. Budeme rádi za každý váš příspěvek, ať už jednorázový nebo pravidelný.

Na konci každého roku vyhodnotíme, jak jsme využili vaše dary a co jsme díky nim dokázali a připravíme pro vás zprávu o naší práci.

Podpoř projekt

Vybráno 107 166 Kč z 145 000 Kč

Typ příspěvku
Částka